Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, lai atpazītu Jūsu atkārtotas ienākšanas un iestātījumus mūsu lapai, ka arī lai mērītu mūsu kampaņu efektivitāti un analizētu trafiku. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm un mūsu lapas noteikumiem, lūdzu izlasiet lapu Lietošanas politika

Klikšķinot uz Piekrītu vai X uz šī paziņojuma, vai arī turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat mūsu lapas sīkdatņu politikai.

Pieteikšanās projektam "Vislielākā dāvana" 2022./2023.

19.10.2022. 10:57

Arī šogad ar Dieva žēlastību ir sākusies projekta "Vislielākā dāvana" 2022./2023.gada sezona Latvijā. Šī projekta ietvaros ar starptautiskās organizācijas "Samariešu soma" (Samaritan's Purse) atbalstu Latvijā jau kopš 1997.gada bērniem ir iespēja uzzināt par Dieva mīlestību un dzirdēt Evaņģēlija vēsti, saņemot dāvaniņu, iesaiņotu kurpju kastē, ko priekš Latvijā dzīvojošiem bērniem sarūpē cilvēki Vācijā. Pēc dāvaniņu saņemšanas bērni tiek aicināti piedalīties 12 nodarbību māceklības programmā "Lielākais ceļojums", kur bērniem ir iespēja dzirdēt vēsti par Jēzus Kristus mīlestību.

 Šīs dāvanas (bērniem vecumā 2-14 gadi) ir pieejamas kalpošanas partneriem (draudzēm, kristīgām organizācijām un privātpersonām) kopā ar literatūru par Evaņģēliju un 12 nodarbību māceklības programmas bērniem “Lielākais ceļojums” materiāliem latviešu un krievu valodās, un tas viss ir bezmaksas. Visbiežāk dāvanas bērniem tiek pasniegtas Ziemassvētku laikā, iekļaujot dāvanu pasniegšanas pasākumā dažāda veida aktivitātes (ludziņas, dziesmas, spēles u.tml..), savukārt pēc tam noris 12 nodarbību māceklības programma, mācības pabeidzot ar svinīgu sertifikāta un Jaunās derības pasniegšanu bērnam.

 Lūk, dažas liecības no pagājušā gada:
- Meitene Sonja - 9 gadi, pēc pasākuma neskrēja ātrāk pēc dāvanas. Viņa sēdēja un gaidīja. Es viņai jautāju, kāpēc tu nesteidzies pēc dāvanas? Viņa teica, ka gaida savu dāvanu. Kad viņa ieradās pēc dāvanas, tur bija palikusi tikai viena no mazākajām. Bet meitene nebija apbēdināta, viņa atkal teica, ka noteikti zina, ka šī ir viņas dāvana. Kad viņa to atvēra, virsū bija rotaļlieta “slinņķis”. Viņa paņēma un teica:,,“slinņķim” ļoti patīk gulēt, jo viņš ir miegains, un mani sauc Sonja.” Komplektā bija arī Sony firmas austiņas. Un Sonja lasa: ,,Sony- miegains. Dievs parakstīja austiņas, ka tās ir tieši man.” Es teicu: ,,Izmērs nav svarīgs, galvenais, ka Dievs sagatavoja šo dāvanu tieši tev”. Pēc tam Sonja par to pastāstīja visiem.
- Kāda meitene bija tik pateicīga Dievam par to bērnu citā valstī, ka viņš rūpējās, lai iepriecinātu kādu šeit. Saviem vecākiem šī meitene teica, ka viņa grib darīt tāpat - Dieva mīlestību dalīt tālāk.
- Sebastjans - 10gadi un Marijanna - 12gadi. Mamma stāstīja, ka lūdzis piedošanu viņai par nepaklausību un teicis, ka Svētdienskolā dzirdējis, ka Dievs būs apbēdināts, ja viņš neklausīšot vecākus. Sebastjans tagad vienmēr lūdz Dievu, lai Viņš palīdz mācīties. Arī māsa Marijanna lūdzot  Dievu. Abi bērni ir no audžu ģimenes.
- Viens zēns bija atnācis uz pasākumu, bet skaļi pavēstīja, ka Dieva nav un viņš netic Dievam, bet dāvanu nāca saņemt. Atverot dāvanu, viņš ieraudzīja lielu šokolādi un no sajūsmas sāka kliegt, ēda to un teica vairākas reizes,- no šī brīža es ticu, ka Dievs ir!
- Puisītis Renārs (8 gadi) pirmo reizi nolēma no visas sirsniņas mācīties par Dievu - Jēzu Kristu un savu sirsniņu atdeva Jēzum. Pirmie augļi ilgi nebija jāgaida. Viņa tētis mīl svētkos un brīvajā laikā iedzert, kā rezultātā tētis kļūst agresīvs un ļoti sāpina mammu un brāļus.  Kādā no šīm reizēm Renāriņš piegāja pie savas raudošās mammas un mīļi teica:" mammīt,... tev vajag parunāties ar Jēzu!" Jāpiebilst, ka caur Renāra pārvērsto sirsniņu, arī brāļi un mamma tuvojas Dievam.
 
Ja Jūsu draudze vai organizācija jūt aicinājumu dalīties Evaņģēlijā ar bērniem, kuri iepriekš nav saņēmuši šīs dāvanas un nav dzirdējuši par Dieva mīlestību, esiet aicināti pieteikties projektam "Vislielākā dāvana", aizpildot elektronisko Pieteikuma formu mājas lapā https://vislielakadavana.lv/login. Pēc reģistrēšanās projektam uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet uzaicinājumu iesniegt Pieteikuma Anketu projektam "Vislielākā dāvana",  izmantojot tiešsaistes Pieteikumu jūsu profilā, mūsu mājas lapā vislielakadavana.lv. Ja iepriekš jau tika ņemta dalība projektā, atkārtoti reģistrēties mājaslapā nav nepieciešams. 

 Viens no nosacījumiem, lai partneris varētu saņemt dāvaniņas ir obligāta dalība kalpošanas partneru apmācībās. Apmācības ir paredzētas tikai KLĀTIENĒ, lai palīdzētu partneriem un skolotājiem sagatavoties projekta "Vislielākā dāvana" īstenošanai. Apmācības notiks vienlaicīgi evaņģelizācijas pasākuma organizatoriem un apmācības programmas “Lielākais ceļojums” skolotājiem. Pēc apmācību pabeigšanas katrs dalībnieks saņems sertifikātu.
 

Pēc reģistrēšanās mājas lapā vislielakadavana.lv, un pieteikuma nosūtīšanas dalībai projektā, lūdzam nosūtīt Pieteikumu par reģistrēšanos kalpošanas partneru apmācībām nospiežot taisnstūrīti lapas augšējā labajā stūrī. Lūdzu jau tagad atzīmējiet plānotos apmācību datumus savos kalendāros. Ja evaņģelizācijas pasākuma organizatori un apmācību programmas “Lielākais ceļojums” skolotāji kādu iemeslu dēļ nevarēs apmeklēt sava reģiona apmācības, tad var piedalīties cita Latvijas reģiona apmācībās. Līdz ar to lūdzam savlaicīgi reģistrēties uz apmācību semināriem izmantojot tiešsaistes formu.

 Apmācības notiks:
LATGALES REĢIONĀ - 29.10.2022. Daugavpilī: evanģēliskās ticības kristiešu draudzes "Atklāsme" telpās, Ķieģeļu ielā 19A, Daugavpilī, kontaktpersona Andrejs Skarbiniks, tālr.29872104;  
KURZEMES REĢIONĀ - 05.11.2022. Ventspilī: Ventspils draudzes “Jaunā paaudze” telpās, Loču ielā 8, Ventspilī, kontaktpersona Rita Legzdiņa, tālr. 27459886;
VIDZEMES REĢIONĀ - 12.11.2022. Cēsīs: Draudzē "Prieka vēsts ", Gaujas iela 20, Cēsis, kontaktpersona Inese Andersone, tālr. 26181088;
ZEMGALES REĢIONĀ - 26.11.2022. Jelgavā: Jelgavas baptistu draudzes telpās, Mātera ielā 54, Jelgavā, kontaktpersona Anna Pinkauska, tālr. 26912260;
RĪGAS REĢIONĀ - 03.12.2021. Rīgā: kristīgā centra “Labā vēsts” telpās, Ūnijas ielā 99, Rīgā, kontaktpersona Viktorija Bortko, tālr. 26841176.  
 
Decembra sākumā dāvaniņas tiek atvestas uz Latviju un tiek plānota to izsniegšana, vienojoties ar partneri par dāvanu saņemšanas laiku un vietu katrā reģionā (plānotas 2 noliktavas: Ozolniekos un Cēsīs). Ņemot vērā faktu, ka mēs nevaram ietekmēt to, kādā sadalījumā pēc dzimuma un vecuma dāvaniņas tiks atsūtītas uz Latviju, mēs centīsimies piešķirt Jums nepieciešamo kopējo dāvaniņu skaitu, proporcionāli sadalot atsūtītās dāvaniņas pēc dzimuma un vecuma.  
Latvijā projektu koordinē biedrība “Vislielākā dāvana” (nacionālā komanda un 4 reģionālās komandas). Vairāk par projektu, tā vērtībām, pieejamajiem materiāliem, komandu kontaktiem variet atrast mūsu mājas lapā www.vislielakadavana.lv.
Pielikumā atradīsiet arī nelielu apkopotu informāciju par projektu "Vislielākā dāvana", un mēs ceram, ka tā būs noderīga, lai izvērtētu iespēju piedalīties projektā "Vislielākā dāvana".
Jautājumu gadījumā droši zvaniet vai rakstiet e-pastu. Lai Dievs svētī šo mūsu kopīgo darbu Dieva druvā!   
Atcerēsimies šos apustuļa Pāvila vārdus Galatiešu draudzei un, lai tie mums ir par iedrošinājuma projekta “Vislielākā dāvana” nākošajai sezonai: “Tad nu nepiekusīsim, labu darīdami, jo savā laikā mēs pļausim, ja nepagursim. Tad nu, kamēr mums ir laiks, darīsim labu visiem…” Vēstule Galatiešiem 6:9-10
 
 
Ar cieņu, Latvijas VD komanda

Dalīties Facebook

Pievienojies mūsu lūgšanu tīklam

Lūdz par Projektu Vislielākā Dāvana visa gada laikā
 
Biedrība "Vislielākā dāvana" ir dibināta 14.09.2017. ar mērķi realizēt projektu "Vislielākā dāvana" Latvijā un pasludināt Evanģēlija vēsti cilvēkiem.Projekta komanda
Kontakti
Tālrunis
+371 26498940+371 26378706
E-pasts
vislielakadavana@gmail.com
Rekvizīti

Biedrība "Vislielākā dāvana"
Reģ.nr. 40008268395
Avotu iela 68-3, Rīga, LV-1009
Swedbank, HABALV22
Konta Nr. : LV88HABA0551044170584

© 2023 Biedrība "Vislielāka Dāvana" — visas tiesības aizsargātas