Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, lai atpazītu Jūsu atkārtotas ienākšanas un iestātījumus mūsu lapai, ka arī lai mērītu mūsu kampaņu efektivitāti un analizētu trafiku. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm un mūsu lapas noteikumiem, lūdzu izlasiet lapu Lietošanas politika

Klikšķinot uz Piekrītu vai X uz šī paziņojuma, vai arī turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat mūsu lapas sīkdatņu politikai.

Pieteikšanās projektam "Vislielākā Dāvana" 2020/2021

Arī šogad ar Dieva žēlastību ir sākusies projekta "Vislielākā dāvana" 2020./2021.gada sezona Latvijā. Šī projekta ietvaros ar starptautiskās organizācijas "Samariešu soma" (Samaritan's Purse) atbalstu Latvijā jau kopš 1997.gada bērniem ir iespēja uzzināt par Dieva mīlestību un dzirdēt Evaņģēlija vēsti, saņemot dāvaniņu iesaiņotu kurpju kastē, ko sarūpē ģimenes dažādās pasaules valstīs (ASV, Lielbritānijā, Vācijā u.c.). Pēc dāvaniņu saņemšanas bērni tiek aicināti piedalīties 12 nodarbību māceklības programmā "Lielākais ceļojums", kur bērniem ir iespēja dzirdēt vēsti par Jēzus Kristus mīlestību.
Šīs dāvanas (bērniem vecumā 2-14 gadi) ir pieejamas kalpošanas partneriem (draudzēm, kristīgām organizācijām u.c.) kopā ar literatūru par Evaņģēliju un 12 nodarbību māceklības programmas bērniem “Lielākais ceļojums” materiāliem latviešu un krievu valodās, un tas viss ir bezmaksas. Visbiežāk dāvanas bērniem tiek pasniegtas Ziemassvētku laikā, iekļaujot dāvanu pasniegšanas pasākumā dažāda veida aktivitātes (ludziņas, dziesmas, spēles u.tml..), savukārt pēc tam noris 12 nodarbību māceklības programma, mācības pabeidzot ar svinīgu sertifikāta un Jaunās derības pasniegšanu bērnam.

Lūk, dažas liecības no pagājušā gada:
- "Meitenīte Simona ļoti vēlējās, lai "kurpju kastē" būtu džemperis un bumba. Atverot dāvaniņu, tur bija netikai džemperis, bet arī bumba ar meitenītes vārdu
- "Daži bērni pēc tā, kad pieņēma Jēzu savās sirdīs, saprata, ka sist otram, melot un zagt ir grēks un ka tas ir slikti. Viņi dalījās un teica, ka to vairs nedara."
- "Draudze tieši darbojoties priekš bērniem, kļuva saliedētāka un draudzīgāka."
- "Paldies Dievam par šo vienu ģimeni, kurai šīs apmācības bija svarīgas un vajadzīgas. Kaut arī bērns ir ar invaliditāti, viņš bija prasījis mātei lai viņu aizved uz šīm nodarbībām. Ir prieks censties, ja kādam no tā labums."

Ja Jūsu draudze vai organizācija jūt aicinājumu dalīties Evaņģēlijā ar bērniem, kuri iepriekš nav saņēmuši šīs dāvanas un nav dzirdējuši par Dieva mīlestību, esiet aicināti pieteikties projektam "Vislielākā dāvana", aizpildot elektronisko pieteikuma formu mājas lapā https://vislielakadavana.lv/login. Pēc reģistrēšanās projetam uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet uzaicinājumu iesniegt Pieteikuma anketu projektam "Vislielākā dāvana" .     
Viens no nosacījumiem, lai partneris varētu saņemt dāvaniņas ir obligāta dalība kalpošanas partneru apmācībās. Apmācības ir paredzētas, lai palīdzētu partnerim sagatavoties projekta "Vislielākā dāvana" īstenošanai (paralēli norisināsies apmācības evaņģelizācijas pasākuma organizatoriem un apmācības programmas “Lielākais ceļojums” skolotājiem).
Pēc reģistrēšanās mājas lapā vislielakadavana.lv, lūdzam nosūtīt pieteikumu par reģistrēšanos kalpošanas partneru apmācībām nospiežot taisnstūrīti lapas augšējā labajā stūrī. Lūdzu jau tagad atzīmējiet plānotos apmācību datumus savos kalendāros. Ja evaņģelizācijas pasākuma organizatori un apmācību programmas “Lielākais ceļojums” skolotāji kādu iemeslu dēļ nevarēs apmeklēt sava reģiona apmācības, tad var piedalīties cita reģiona apmācībās. 
Apmācības notiks:LATGALES REĢIONĀ - 31.10.2020. Daugavpilī: vasarsvētku draudzes „Jaunā Dzīve” telpās, 18. novembra ielā 195B, kontaktpersona Andrejs Skarbiniks, tālr.29872104; 
ZEMGALES REĢIONĀ - 07.11.2020. Jelgavā: Jelgavas krievu baptistu draudzes telpās, Mātera ielā 56a, kontaktpersona Anna Pinkauska, tālr. 26912260;VIDZEMES REĢIONĀ - 14.11.2020. Valmierā: Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolastelpās, Purva ielā 12.kontaktpersona Inese Andersone, tālr. 26181088;
KURZEMES REĢIONĀ - 21.11.2020. Ventspilī: draudzes “Dzīvības avots” telpās, Kūrmājas ielā 2, kontaktpersona Zinta Dzintara, tālr. 29630508;
RĪGAS REĢIONĀ - 28.11.2020. Rīgā: kristīgā centra “Labā vēsts” telpās, Ūnijas ielā 99, kontaktpersona Viktorija Bortko, tālr. 26841176.   
Decembra sākumā dāvaniņas tiek atvestas uz Latviju un tiek plānota to izsniegšana, vienojoties ar partneri par dāvanu saņemšanas laiku un vietu katrā reģionā (plānotas 4 noliktavas: Jelgavā, Cēsīs, Daugavpilī un Ventspilī). Ņemot vērā faktu, ka mēs nevaram ietekmēt to, kādā sadalījumā pēc dzimuma un vecuma dāvaniņas tiks atsūtītas uz Latviju, mēs centīsimies piešķirt Jums nepieciešamo kopējo dāvaniņu skaitu, proporcionāli sadalot atsūtītās dāvaniņas pēc dzimuma un vecuma. 
Latvijā projektu koordinē biedrība “Vislielākā dāvana” (nacionālā komanda un 4 reģionālās komandas). Vairāk par projektu, tā vērtībām, pieejamajiem materiāliem, komandu kontaktiem variet atrast mūsu mājas lapā www.vislielakadavana.lv.
Pielikumā atradīsiet arī nelielu apkopotu informāciju par projektu "Vislielākā dāvana", un mēs ceram, ka tā būs noderīga, lai izvērtētu iespēju piedalīties projektā "Vislielākā dāvana".
Jautājumu gadījumā droši zvaniet vai rakstiet e-pastu. Lai Dievs svētī šo mūsu kopīgo darbu Dieva druvā!   
Mīļie, atcerēsiem Jēzus Kristus vislielāko pavēli. Un Viņš tiem sacīja: "Eita pa visu pasauli un pasludiniet evaņģēliju visai radībai. 

/Marka ev. 16:15/

Dalīties Facebook

Pievienojies mūsu lūgšanu tīklam

Lūdz par Projektu Vislielākā Dāvana visa gada laikā
 
Biedrība "Vislielākā dāvana" ir dibināta 14.09.2017. ar mērķi realizēt projektu "Vislielākā dāvana" Latvijā un pasludināt Evanģēlija vēsti cilvēkiem.Projekta komanda
Kontakti
Tālrunis
+371 26498940+371 26378706
E-pasts
vislielakadavana@gmail.com
Rekvizīti

Biedrība "Vislielākā dāvana"
Reģ.nr. 40008268395
Avotu iela 68-3, Rīga, LV-1009
Swedbank, HABALV22
Konta Nr. : LV88HABA0551044170584

© 2021 Biedrība "Vislielāka Dāvana" — visas tiesības aizsargātas