Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, lai atpazītu Jūsu atkārtotas ienākšanas un iestātījumus mūsu lapai, ka arī lai mērītu mūsu kampaņu efektivitāti un analizētu trafiku. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm un mūsu lapas noteikumiem, lūdzu izlasiet lapu Lietošanas politika

Klikšķinot uz Piekrītu vai X uz šī paziņojuma, vai arī turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītat mūsu lapas sīkdatņu politikai.

Pieteikšanās projektam "Vislielākā Dāvana" 2021/2022

Arī šogad ar Dieva žēlastību ir sākusies projekta "Vislielākā dāvana" 2021./2022.gada sezona Latvijā. Šī projekta ietvaros ar starptautiskās organizācijas "Samariešu soma" (Samaritan's Purse) atbalstu Latvijā jau kopš 1997.gada bērniem ir iespēja uzzināt par Dieva mīlestību un dzirdēt Evaņģēlija vēsti, saņemot dāvaniņu, iesaiņotu kurpju kastē, ko priekš Latvijā dzīvojošiem bērniem sarūpē cilvēki Vācijā. Pēc dāvaniņu saņemšanas bērni tiek aicināti piedalīties 12 nodarbību māceklības programmā "Lielākais ceļojums", kur bērniem ir iespēja dzirdēt vēsti par Jēzus Kristus mīlestību.

Šīs dāvanas (bērniem vecumā 2-14 gadi) ir pieejamas kalpošanas partneriem (draudzēm, kristīgām organizācijām u.c.) kopā ar literatūru par Evaņģēliju un 12 nodarbību māceklības programmas bērniem “Lielākais ceļojums” materiāliem latviešu un krievu valodās, un tas viss ir bezmaksas. Visbiežāk dāvanas bērniem tiek pasniegtas Ziemassvētku laikā, iekļaujot dāvanu pasniegšanas pasākumā dažāda veida aktivitātes (ludziņas, dziesmas, spēles u.tml..), savukārt pēc tam noris 12 nodarbību māceklības programma, mācības pabeidzot ar svinīgu sertifikāta un Jaunās derības pasniegšanu bērnam.

Lūk, dažas liecības no pagājušā gada:
- Šī bija īpaša vasara, divi puiši pēc nometnes, pirmo reizi paši sēdēja gultā un lasīja Bībeli. Arī vairāki bērni un viena mamma paši lasīja Bībeli, veidoja viktorīnas par izlasīto. Prieks, ka viņi sāk iepazīt Dieva Vārdu paši.  Viens puisis uzsāka gatavoties kristībām.
- Lielāka bērnu daļa liecināja par attiecību uzlabošanas ar saviem vecākiem vai draugiem
Viens puika liecināja par savu lūgšanu Dievam lai sāktu snigt sniegs, un pēc lūgšanas uzreiz sāka snigt.
- Īpaša pateicība Dievam par mazo zēnu Raiti, kurš dzīvo Krišjāņu pagastā, Balvu novadā. Raitis ļoti priecājās par iespēju attālināti satikties Zoom un ar nepacietību gaidīja katru nākamo LIELĀKAIS CEĻOJUMS nodarbību, jo viņam savā dzīves vietā nebija iespējas apmeklēt svētdienas skolu, kur stāsta par Dievu. Kad pēc kāda laika pēc LIELĀKAIS CEĻOJUMS nodarbībām satikāmies ar Raiti klātienē, lai pasniegtu Jauno Derību un sertifikātu par veiksmīgu 12 nodarbību pabeigšanu, viņš jautāja, vai rudenī, kad viņš uzsāks savas skolas gaitas, atkal notiks nodarbības Zoom par Dievu. Raita sirsniņa ir atvērta Viņam, pateicība Dievam. Esmu pārliecināta, ka Raita uzsāktais ceļojums kopā ar Dievu turpināsies, un caur to tiks svētīta arī visa viņa ģimenīte.
 
Ja Jūsu draudze vai organizācija jūt aicinājumu dalīties Evaņģēlijā ar bērniem, kuri iepriekš nav saņēmuši šīs dāvanas un nav dzirdējuši par Dieva mīlestību, esiet aicināti pieteikties projektam "Vislielākā dāvana", aizpildot elektronisko pieteikuma formu mājas lapā https://vislielakadavana.lv/login. Pēc reģistrēšanās projektam uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet uzaicinājumu iesniegt Pieteikuma anketu projektam "Vislielākā dāvana"  izmantojot tiešsaistes pieteikumu jūsu profilā mūsu mājas lapā vislielakadavana.lv 

Viens no nosacījumiem, lai partneris varētu saņemt dāvaniņas ir obligāta dalība kalpošanas partneru apmācībās. Apmācības plānots organizēt ATTĀLINĀTI, lai palīdzētu partneriem un skolotājiem sagatavoties projekta "Vislielākā dāvana" īstenošanai. Apmācības notiks vienlaicīgi evaņģelizācijas pasākuma organizatoriem un apmācības programmas “Lielākais ceļojums” skolotājiem. Pēc apmācību pabeigšanas katrs dalībnieks saņems sertifikātu.
 
Pēc reģistrēšanās mājas lapā vislielakadavana.lv, un pieteikuma nosūtīšanas dalībai projektā, lūdzam nosūtīt pieteikumu par reģistrēšanos kalpošanas partneru apmācībām nospiežot taisnstūrīti lapas augšējā labajā stūrī. Lūdzu jau tagad atzīmējiet plānotos apmācību datumus savos kalendāros. Ja evaņģelizācijas pasākuma organizatori un apmācību programmas “Lielākais ceļojums” skolotāji kādu iemeslu dēļ nevarēs apmeklēt sava reģiona apmācības, tad var piedalīties cita reģiona apmācībās. 
LAI NODROŠINĀTU KVALITATĪVAS ATTĀLINĀTĀS APMĀCĪBAS, DALĪBNIEKU SKAITS KATRĀ NO ATTĀLINĀTAJĀM APMĀCĪBĀM TIKS KONTROLĒTS, NEPĀRSNIEDZOT 50 CILVĒKUS.
Līdz ar to lūdzam savlaicīgi reģistrēties uz apmācību semināriem izmantojot tiešsaistes formu.

2021/2022 gada sezonā apmācības notiks:
ZEMGALES, LATGALES UN VIDZEMES REĢIONIEM (latviešu valodā) - 20.11.2021. Attālināti caur ZOOM un tiešraide būs skatāma arī projekta “Vislielākā dāvana” YouTube kontā, kontaktpersona Mārcis Zīverts, tālr. 26445107 (Zemgale), Andrejs Skarbiniks, tālr.29872104 (Latgale) un Inese Andersone, tālr. 26181088 (Vidzeme);
VISIEM REĢIONIEM (krievu valodā) - 27.11.2021. Attālināti caur ZOOM un tiešraide būs skatāma arī projekta “Vislielākā dāvana” YouTube kontā, kontaktpersona Viktorija Bortko, tālr. 26841176;
KURZEMES UN RĪGAS REĢIONAM (latviešu valodā) - 04.12.2021. Attālināti caur ZOOM un tiešraide būs skatāma arī projekta “Vislielākā dāvana” YouTube kontā, kontaktpersona Zinta Dzintara, tālr. 29630508 (Kurzeme), Baiba Ozoliņa, tālr 26378706 (Rīga).  

Decembra sākumā dāvaniņas tiek atvestas uz Latviju un tiek plānota to izsniegšana, vienojoties ar partneriem par dāvanu saņemšanas laiku un vietu katrā reģionā (plānotas 4 noliktavas: Jelgavā, Cēsīs, Daugavpilī un Ventspilī). Ņemot vērā faktu, ka mēs nevaram ietekmēt to, kādā sadalījumā pēc dzimuma un vecuma dāvaniņas tiks atsūtītas uz Latviju, mēs centīsimies piešķirt Jums nepieciešamo kopējo dāvaniņu skaitu, proporcionāli sadalot atsūtītās dāvaniņas pēc dzimuma un vecuma.  
Latvijā projektu koordinē biedrība “Vislielākā dāvana” (nacionālā komanda un 4 reģionālās komandas). Vairāk par projektu, tā vērtībām, pieejamajiem materiāliem, komandu kontaktiem variet atrast mūsu mājas lapā www.vislielakadavana.lv.
Pielikumā atradīsiet arī nelielu apkopotu informāciju par projektu "Vislielākā dāvana", un mēs ceram, ka tā būs noderīga, lai izvērtētu iespēju piedalīties projektā "Vislielākā dāvana".
Jautājumu gadījumā droši zvaniet vai rakstiet e-pastu. Lai Dievs svētī šo mūsu kopīgo darbu Dieva druvā!   
 
Mīļie, atcerēsiem Jēzus Kristus piemēru, kas rakstīts Lūkas ev.10:1 ‘’… un izsūtīja tos pa divi un divi Savā priekšā uz ikkatru pilsētu un vietu, kurp Viņš gribēja iet.’
 
Šodien ir beidzies laiks lielām evanģelizācijām, šodien ir laiks, lai mēs ietu pie cilvēkiem viņu namos un teiktu “miers šim namam!”

Dalīties Facebook

Pievienojies mūsu lūgšanu tīklam

Lūdz par Projektu Vislielākā Dāvana visa gada laikā
 
Biedrība "Vislielākā dāvana" ir dibināta 14.09.2017. ar mērķi realizēt projektu "Vislielākā dāvana" Latvijā un pasludināt Evanģēlija vēsti cilvēkiem.Projekta komanda
Kontakti
Tālrunis
+371 26498940+371 26378706
E-pasts
vislielakadavana@gmail.com
Rekvizīti

Biedrība "Vislielākā dāvana"
Reģ.nr. 40008268395
Avotu iela 68-3, Rīga, LV-1009
Swedbank, HABALV22
Konta Nr. : LV88HABA0551044170584

© 2022 Biedrība "Vislielāka Dāvana" — visas tiesības aizsargātas